Referencie

Povedali o nás

Názory a úspechy našich klientov sú pre nás dôležité.
Prečítajte si niekoľko z nich.

Jasplastik SK

Ing. Silvester Tánczos - manažér logistiky a dopravy

Riešenie fleet Inter Cars mi prinieslo v rámci správy vozového parku absolútny prehľad o nákladoch už pred realizáciou servisnej činnosti. Akákoľvek požiadavka je riešená promptne a profesionálne. Servis môžem využiť v rámci celej ponúkanej siete. Úsporu vidím i pri riešení sezónneho prezúvania, kde namiesto 4 týždňov pri minulom riešení sme dokázali optimalizovať prezúvanie iba na 4 pracovné dni, čo je pri našom vozovom parku 50 vozidiel veľmi podstatné. Riešenie od Inter Cars môžem len odporučiť.

SECAR

Ing. Peter Sirotňák - predseda predstavenstva

Do programu Inter Cars fleet sme vstúpili preto, aby sme zjednotili servisné a pneuservisné činnosti pod jednu strechu a získali tým dostatočný prehľad o tom - „za čo platíme“. Vzhľadom na to, že sme obchodná spoločnosť s technickým zázemím je pre nás optimálne riešenie využívať v rámci ponúkanej služby Pick Up servis, ktorý nám zabezpečí opravu bez nutnosti vycestovávať z firmy. Tým pádom pomimo cien za prácu a náhradné diely nám šetrí aj čas, čo je v dnešnej dobe už pomaly finančná komodita. Služby Inter Cars Fleet využívame naplno a plánujeme postupne zavádzať do celej našej siete.

MOREAU AGRI

Ing. Marek Kubovič- vedúci dopravy

So spoločnosťou Inter Cars spolupracujeme od roku 2013 a doterajšia spolupráca nám priniesla presne to čo sme od nej očakávali. Zníženie nákladov za údržby a pozáručný servis nášho vozového parku, ktorý aktuálne predstavuje 33 vozidiel, zjednotenie cien za náhradné diely a prácu v rámci celého Slovenska, jedného fakturačného partnera = rýchly prehľad o celkových nákladoch na servis vozového parku. Ďalšou veľkou výhodou je možnosť zapožičania náhradného vozidla v prípade ak sa jedná o časovo náročnejšiu opravu. Pevne verím, že naša spolupráca s Inter Cars bude iba napredovať a zlepšovať sa.

BEKWOODCOTE

Ing. Jana Ilavská - prevázdkový manažér

Trend hľadania úspor pri správe autoparku priviedol spoločnosť WOODCOTE Slovakia, s.r.o. s jej viac ako 30 vozidlami do autorizovanej nezávislej servisnej siete Inter Cars. O očakávaných, ale aj prekvapujúcich následkoch tohto riešenia hovorí prevádzková manažérka Jana Ilavská.

V rámci trendu hľadania nákladových rezerv pri správe vozového parku sa spoločnosť WOODCOTE rozhodla pre alternatívny spôsob servisu.

„Vzhľadom na situáciu na stavebnom trhu sme hľadali úspory všade, pričom jednou z oblastí boli aj opravy vozidiel. Podrobne sme skúmali, kde sa dá ušetriť, a vyberali sme si z viacerých ponúk, či už od servisných spoločností alebo od firiem, ktoré ponúkajú externú správu vozového parku. Jednoznačne najvýhodnejšia bola ponuka od spoločnosti Inter Cars, či už z hľadiska ceny alebo zabezpečenia mobility v našej firme,“ hovorí šéfka slovenského zastúpenia spoločnosti.

Po trištvrte roku sú výsledkom spolupráce so sieťou autorizovaných nezávislých servisov Inter Cars nižšie reálne náklady, či už na opravy a údržbu vozidiel, alebo na prezúvanie pneumatík, hoci frekvencia návštev servisu zostala, dokonca sa pri niektorých autách s ich rastúcim vekom zvýšila.

Transparentná komunikácia

„Pre mňa je v rámci našej spolupráce najdôležitejšie, že vopred presne viem, čo sa ide na danom aute robiť. Toto bol problém v čase, kedy sme využívali lokálne opravovne či servisy autorizovaných predajcov, ktoré nám nedávali kalkuláciu vopred – maximálne uviedli odhad človeku, ktorý s autom aktuálne do servisu prišiel. Ten povedal áno, a mne na stôl prišla až konečná faktúra. V Inter Cars máme možnosť všetko kontrolovať vopred,“ hodnotí Jana Ilavská.